Aktualności

Ogłoszenia o pracę w Royal-Star

Firma Royal-Star z siedzibą w Dębicy, w związku z prężnie rozwijającą się działalnością rozpoczyna rekrutację na następujące stanowiska pracy:

KONSTRUKTOR / TECHNOLOG OPRZYRZĄDOWANIA

Zakres obowiązków:

  •  Projektowanie i konstruowanie oprzyrządowania
  •  Współpraca z klientami w zakresie realizacji prowadzonych projektów
  •  Przygotowywanie ofert kosztowych wraz z koncepcją
  •  Nadzór  nad prowadzonymi projektami na wszystkich etapach realizacji
  •  Analiza konstrukcji ze względu na jej:  koszty wytworzenia, funkcjonalność oraz możliwość
  • wykorzystania w procesie produkcji
  •  Tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną
  •  Poszukiwanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w prowadzonych projektach

Wymagania:

  •  Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn)
  •  Min 2-letnie doświadczenie na stanowisku samodzielnego konstruktora (np. maszyn,
  • oprzyrządowania,)
  •  Umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej w systemach CAD 3D
  •  Komunikatywna znajomość angielskiego
  •  Samodzielność, elastyczność, kreatywność

Przesyłanie aplikacji na adres: info@royal-star.pl

ELEKTRYK - ELEKTROMECHANIK MECHATRONIK

Wymagania:

  •  wykształcenie średnie
  •  bardzo dobra obsługa MS Office
  •  uprawnienia SEP do 1 kV
  •  umiejętność czytania schematów elektrycznych

dodano:2016-09-09 | Wracaj