Informacje ogólne

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Royal–Star jest firmą funkcjonującą od 1995r. Duże zapotrzebowanie na nasze wyroby spowodowało, że w krótkim czasie działalności firmy rozprzestrzeniła się w kraju i za granicą. Nasi projektanci przygotowują dla Państwa ofertę dokładnie odpowiadającą wymaganiom technologicznym, materiałowym, eksploatacyjnym i ekonomicznym. Jest to oferta obejmująca urządzenia do chłodnictwa, komór chłodniczych, drzwi chłodniczych, agregatów chłodniczych, wentylacji, klimatyzacji jak i budowli lekkich, tym bardziej atrakcyjna, iż nasza firma od samego początku swego istnienia postawiła na realizację pro oszczędnych rozwiązań. Oferujemy urządzenia pozwalające znacznie obniżyć koszty eksploatacyjne, a dodatkowo przyjazne dla środowiska i energooszczędne.

Produkcja: Jedną z gałęzi działalności firmy Royal – Star jest produkcja urządzeń i podzespołów chłodniczych, komór chłodniczych, drzwi chłodniczych, agregatów chłodniczych freonowych i amoniakalnych ( na bazie sprężarek tłokowych lub spiralnych typ. scrool i śrubowe ), agregaty wody lodowej, aparaty wentylacyjne, centrale klimatyzacyjno-wentylacyjne.

Montaż i serwis: Działalność firmy nie ogranicza się tylko do sprzedaży i dostawy oferowanych urządzeń. Naszym Klientom zapewniamy montaż w zakresie pojedynczych instalacji chłodniczych freonowych lub amoniakalnych jak i całych systemów opartych na urządzeniach produkcji własnej jak i innych kontrahentów. Wszystkie oferowane przez nas urządzenia objęte są gwarancją producenta.

Projekt: Dzięki kilkunastoosobowej kadrze technologów i projektantów, zapewniamy naszym klientom fachowe doradztwo techniczne w zakresie oferowanych urządzeń, jak i zarówno kompleksowe rozwiązania na bazie opracowanego projektu technicznego. Wyspecjalizowana kadra technologów opracowuje coraz to nowocześniejsze rozwiązania w dziedzinie produkowanych i sprzedawanych przez naszą firmę urządzeń, których jakość nieustannie wzrasta – wychodząc na przeciw wymaganiom rynku.

Budownictwo Przemysłowe: oferujemy usługi projektowo budowlane w zakresie lekkiej obudowy jak i zarówno tradycyjnej:

  • Opracowanie szczegółowej dokumentacji.
  • Doradztwo budowlane: wybór asortymentu i adaptacji do poszczególnych zastosowań.
  • Projektowanie kompleksowe: projekty własne i na życzenia klienta.
  • Kompleksowa realizacja dostaw i prac budowlano – montażowych.
  • Konstrukcje stalowe wraz z lekką obudową.
  • Roboty instalacyjne i wykończeniowe.
  • Budownictwo przemysłowe od projektu do realizacji

Współpracujemy z wieloma znanymi firmami krajowymi i zagranicznymi, co pozwala na dobór wysokiej jakości materiałów do produkcji naszych urządzeń. Elastyczność i innowacyjność produkcji umożliwia realizowanie w krótkim terminie zamówionych urządzeń, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze projektantów zapewniamy fachowe doradztwo techniczne w zakresie oferowanych urządzeń, jak również kompleksowe rozwiązania na bazie opracowanych przez nas projektów technicznych.

Działalność firmy nie ogranicza się tylko do sprzedaży i dostawy produkowanych urządzeń. Naszym klientom zapewniamy montaż i serwis zarówno w zakresie pojedynczych urządzeń, jak i całych systemów.

Wszystkie prace wykonywane są przez przeszkolonych oraz doświadczonych pracowników, na najwyższej klasy urządzeniach gwarantujących uzyskanie produktów najwyższej jakości.