Praca w Royal-Star

Pomocnik produkcyjny / Pracownik produkcyjny do przyuczenia

Firma Royal-Star z siedzibą w Dębicy, w związku  z prężnie rozwijającą się działalnością w  branży lotniczej,  rozpoczyna rekrutację na następujące stanowiska pracy:

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum techniczne lub zawodowe (osoba do przyuczenia się)
  • Umiejętności manualne przy realizowaniu planów produkcyjnych,
  • Mile widziana umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych ( np. urządzenie do piaskowania)
  • Mile widziane osoby wykazujące chęć podjęcia pracy i przyuczenia się na stanowisku pracownika produkcyjnego, a w dalszym etapie jako operator maszyny obróbki skrawaniem.
  • Zmysł techniczny, łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej.

Jakie zadanie czekają Cię na stanowisku?

  • Realizowanie powierzonych  planów produkcyjnych na podstawie dziennych planów pracy,
  • Dbałość o sprawny stan techniczny narzędzi i maszyn,
  • Dbałość i porządek na stanowisku pracy.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Zdobywanie doświadczenia w wykonywanym zawodzie,

Co oferujemy na stanowisku pracy?

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę z doświadczonym  personelem,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • możliwość nauki i zdobycia fachowej wiedzy
  • nabycie doświadczenia  i możliwość rozwoju zawodowego w tym również zdobycia  odpowiednich uprawnień.

Siedziba główna: Royal-Star, ul. Drogowców 7. 39-200 Dębica

Prześlij do nas swoje CV na adres: praca@royal-star.pl z dopiskiem stanowiska pracy.

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej:  www.royal-star.pl

*Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Wysyłając do nas CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Royal-Star moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Inżynier Obróbki Skrawaniem

Inżynier Obróbki SkrawaniemOferta pracy: Inżynier Obróbki Skrawaniem

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Bardzo dobra znajomość technologii obróbki skrawaniem: tradycyjne, CNC,

  • Umiejętność wykorzystania oprogramowania CAD do tworzenia rysunków i dokumentacji produkcyjnej

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Opracowanie dokumentacji technologicznej

  • Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej pod względem możliwości i kosztów wykonania

  • Opracowanie kalkulacji i wycen detali do obróbki

  • Normowanie procesu technologicznego oraz nadzór nad realizacją

  • Wsparcie technologiczne dla pracowników

  • Programowanie CAD/CAM

  • Dobór narzędzi i oprzyrządowania technologicznego

  • Optymalizacja procesu produkcji i wykorzystanych zasobów firmy

  • Wdrażanie nowych wyrobów i procesów

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole,

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Rozwijaj doświadczenie pod skrzydłami renomowanej firmy lotniczej Royal-Star. Zatroszczymy się o rozwój Twojej kariery lotniczej.

PRACA: PROGRAMISTA - TECHNOLOG

 PROGRAMISTA - TECHNOLOG

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inż. mechanik) dopuszczalne średnie techniczne,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Umiejętność opracowywania i wdrażania programów na obrabiarki sterowane numerycznie
  • Umiejętność wykorzystania oprogramowania CAD do tworzenia rysunków i dokumentacji                   produkcyjnej
  • znajomość rysunku technicznego,
  • praktyczna umiejętność modelowania i wykonywania,
  •  Znajomość modułów do programowania
  • biegła znajomość obsługi komputera i środowiska Microsoft Office,
  • komunikatywność, dokładność, wnikliwość, skrupulatność
  •  zdolności organizacyjne i samodzielność zaangażowanie i odpowiedzialność

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Samodzielne opracowywanie i wdrażanie programów na obrabiarki sterowane numerycznie (CNC),
  • Monitorowanie produkcji i rozwiązywanie problemów
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej
  • Projektowanie oprzyrządowania pod dalszą obróbkę,
  • Wdrażanie nowych wyrobów
  • Przygotowanie elementów do etapu produkcyjnego.

 Zainteresowanych zapraszamy do przesłania CV w wersji polskiej i angielskiej na adres: praca@royal-star.pl