Szeroki zakres
usług produkcyjnych

Produkcja części i detali

Dbamy o szczegóły 

Produkcją części i detali zajmujemy się od 1995 roku. Elementy produkujemy dla różnych branż przemysłu, z naszych usług korzysta m.in. branża automotive, lotnicza, elektroniczna i inne. Nasz park maszynowy jest wyposażony w nowoczesne urządzenia produkcyjne sterowane cyfrowo, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom naszych Klientów.

Oferujemy naszym Klientom atrakcyjny szereg usług, korzystając przy tym z szerokiej wiedzy na temat rynku produkcji detali i głębokiemu zrozumieniu technicznych potrzeb naszych odbiorców. Zajmujemy się produkcją detali, części i elementów, stosując nowoczesne technologie CNC zarówno w obróbce metali jak i w produkcji elementów z kompozytów.  Dysponujemy nowoczesnymi maszynami sterowanymi cyfrowo, przeznaczonymi do produkcji części, oprzyrządowania i różnych detali dla przemysłu.

Stawiamy na jakość i niezawodność maszyn, na których codziennie wykonujemy setki detali i elementów dla naszych Klientów. Nasz park maszynowy jest wyposażony w maszyny czołowych producentów CNC. Niezawodne podzespoły zastosowane w urządzeniach są gwarancją trwałości oraz stabilności, dzięki czemu każde wykonywane przez nas zlecenie jest zrobione z precyzją i na czas. 

 

Świadczymy usługi: 

 

Doradztwo techniczne

Nasi eksperci z zakresu produkcji detali posiadają obszerną wiedzę na temat technicznych wymogów stawianych przez współczesny przemysł. Nowoczesny park maszynowy oraz profesjonalna kadra techniczna jest zawsze gotowa, żeby spełnić wymagania stawiane przez naszych Klientów. Zapewniamy fachowe doradztwo techniczne na każdym etapie produkcji. Realizujemy zlecenia według dostarczonych przez Klienta rysunków technicznych. Jeśli zachodzi taka potrzeba, na życzenie Klienta przygotowujemy projekty techniczne detali i części. Wykonujemy niestandardowe projekty.  

Sprawdź nasze możliwości!

Napisz do nas, przedstawimy Ci pełną ofertę naszych usług

MASZ PYTANIA?

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ. ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA.

P.P.H.U. ROYAL-STAR

ul. Drogowców 7, 39-200 Dębica, POLAND

tel. +48 14 6 811 917

email: info@royal-star.pl 

Zapytania i wyceny: zapytania@royal-star.pl 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA