Cięcie
laserem CNC

Usługi cięcia laserem CNC 

W produkcji stosujemy nowoczesne metody, które gwarantują doskonałą jakość produktów końcowych. Cięcie laserem sterowanym numerycznie zapewnia niebywałą precyzję oraz szybkość wykonywania poszczególnych produktów. Dzięki temu jesteśmy w stanie bardzo sprawnie wykonać seryjne partie nawet skomplikowanych kształtów i wzorów. Cięcie laserem CNC jest gwarancją otrzymania produktu o nieskazitelnym wykończeniu - idealnie równych i gładkich krawędziach, bez konieczności dalszej obróbki.

Kolejnym atutem cięcia laserowego jest wydajność. Optymalne ustawienie wycinanych elementów na arkuszu blachy, pozwala zaoszczędzić materiał i zmniejszyć koszty produkcji. Cięcie laserowe nie odkształca materiału, nie powoduje ubytków i start w materiale, dzięki czemu możemy w pełni wykorzystać surowiec w jakim wycinamy. 

Cięcie laserowe pozwala na produkcję detali przeznaczonych zarówno do szeroko pojętego przemysłu, jak również elementów dekoracyjnych. Z naszych usług cięcia laserowego chętnie korzystają agencje reklamowe, które dla swoich Klientów wykonują unikatowe elementy ozdobne czy materiały reklamowe. 

 

Laser CNC Royal-Star Manufacture autorstwa Royal Star

MASZ PYTANIA?

NAPISZ DO NAS LUB ZADZWOŃ. ODPOWIEMY NA TWOJE PYTANIA.

P.P.H.U. ROYAL-STAR

ul. Drogowców 7, 39-200 Dębica, POLAND

tel. +48 14 6 811 917

email: info@royal-star.pl 

Zapytania i wyceny: zapytania@royal-star.pl 

ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA