Aktualności

Royal-Star na WARSAW INDUSTRY WEEK 2016: 07-09 listopada 2016

Royal-Star  na  WARSAW INDUSTRY WEEK 2016: 07-09 listopada 2016

Za nami kolejne wydarzenie  targowe. Tym razem Royal-Star  jako członek Doliny Lotniczej i Krajowego Klastra Kluczowego,  uczestniczyło w Warsaw Industry Week 2016  w dniach 7 - 9.11.2016.

Było to jedne z większych, branżowych wydarzeń z zakresu rozwiązań i innowacji przemysłowych, w których  nawiązaliśmy także kilka perspektywicznych rozmów z kontrahentami,  w związku z usługami świadczonymi przez naszą firmę. 

Dużym zainteresowaniem wśród wystawców oraz przedsiębiorców odwiedzających nasze stoisko, cieszyły się  produkty i usługi świadczone przez jedną z działalności Royal-Star z zakresu produkcji częsci i elementów dla branży lotniczej,  oraz urządzeń chłodniczych, wspomagających procesy technologiczne - w tym wypadku - agregaty wody lodowej. Sporą uwagą cieszyły się również usługi naszej Taksówki Powietrznej Aero-Taxi, jako produkt dający dalece innowacyjne możliwości  podczas szybkiego,  komfortowego i bezpiecznego podróżowania drogą lotniczą.  Mamy nadzieję, że przeprowadzone rozmowy w przyszłości zaowocują  obiecującymi kontraktami.

Oprócz samego wydarzenia branżowego, mieliśmy możliwość uczestnictwa oficjalnej Gali wraz z wręczeniem nagród targowych, które trafiły także w dłonie reprezentantów naszej Doliny Lotniczej oraz Miasta Rzeszów.Uroczystą Galę zakończył koncert bardzo utalentowanej i sympatycznej Aleksandry Szwed wraz z zespołem Czad Makers.

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia zdjęć z naszej galerii:

 

 

 

Zapisz

Zapisz

dodano:2016-11-10 | Wracaj