Aktualności

Royal-Star na Targach Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2017!

Royal-Star na Targach Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja 2017!

W dniach 7 – 8 marca 2017 gościliśmy na kolejnej edycji targów branżowych: Forum Wentylacja – Salon Klimatyzacja 2017. Ten czas pozwolił nam na przeprowadzenie szeregu owocnych rozmów ze specjalistami z branży wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej, oraz braliśmy udział w kilku ciekawych seminariach eksperckich, by na bieżąco śledzić nowości w branży.

 

Dzięki przeprowadzonym rozmowom z producentami i dystrybutorami urządzeń klimatyzacyjnych, przyjemnością pragniemy również poinformować naszych Klietnów, o wzbogaceniu oferty klimatyzatorów o nowe modele i marki, w naprawdę konkurencyjnych i zaskakujących cenach.

 

Sezon na klimatyzację  w Royal-Star w roku 2017 zbliża się wielkimi krokami! Co nowego?

W sezonie, który zbliża się do nas wielkimi krokami, Royal-Star proponuje Klientom szeroką gamę klimatyzatorów typu inverter; ścienne, kanałowe, przypodłogowo-sufitowe, kasetonowe, przenośne. Oferta urządzeń klimatyzacyjnych jest bezustannie wzbogacona o innowacyjne i zaawansowane technicznie jednostki, renomowanych firm takich jak Panasonic, Samsung, LG, Daikin, York, Mitsubishi,Rotenso dzięki czemu efektywność pracy klimatyzatorów spełnia doskonałe parametry w zakresie energooszczędności.

 

 Urządzenia, które dedykujemy naszym Klientom, charakteryzują następującymi zaletami:

 • znakomita wydajność i energooszczędność,

 • cicha i niezawodna praca,

 • innowacyjny design i estetyczne wzornictwo, które współgrają nawet z najbardziej nowoczesnym mieszkaniem,

 • Dogodne możliwości sterowania: już nie tylko przez zdalny pilot, ale również za pomocą smartfonu lub tabletu.

 • Dodatkowe funkcje takie jak na przykład: oczyszczające powietrze z niekorzystnych dla zdrowia zanieczyszczeń i drobinek kurzu.

 • Układy sterowania pozwalające utrzymywać odpowiedni zakres wilgotności i czystości powietrza,

 • Oraz wiele, wiele innych.


Centrale wentylacyjne Royal-Star. Dbamy o odpowiedni klimat!

W gamie naszych produktów znajdują się również centrale klimatyzacyjno-wentylacyjne produkcji Royal-Star, które posiadają szereg godnych uwagi zalet:

 • Niski poziom głośności, za sprawą efektywnej izolacji dźwiękowej,

 • Doskonała wydajność i energooszczędność,

 • Efektywna izolacja cieplna,

 • komfortowa dla użytkownika temperatura podgrzewanego bądź chłodzonego powietrza,

 • Intuicyjna i łatwa w obsłudze automatyka oraz sterowanie, dzięki zastosowaniu innowacyjnych paneli dotykowych lub bezprzewodowych sterowników.

 

Nasze centrale projektowane są w taki sposób aby spełniały wymagania klienta i były odpowiednio dopasowane do potrzeb danego budynku. Funkcjonalne wyposażenie wchodzące w skład central umożliwia obróbkę powietrza od zwykłego nawiewu po takie opcje jak: filtracja, mieszanie, nawilżanie, ogrzewanie z chłodzeniem, odzysk ciepła i tłumienie hałasu. Doskonale dobrane i dopasowane komponenty zapewniają wysoką jakość urządzeń przeznaczonych do różnego zastosowania.

Doradcy techniczni firmy Royal-Star służą wsparciem technicznym w zakresie wyboru odpowiedniego urządzeni dostosowanego do funkcjonalności pomieszczenia i jego użytkowania oraz do indywidualnych potrzeb Klienta, chociażby i poprzez wybór nietypowego koloru czy wyjątkowego wzornictwa.

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z targów:

 

 

dodano:2017-03-09 | Wracaj