Aktualności

OFERTA PRACY: Specjalista ds zamówień

Kim jesteśmy?

Royal-Star to prężnie rozwijająca się firma, związana z działalnością lotniczą i produkcyjną. Pragniesz rozwijać doświadczenie zawodowe w renomowanej firmie z tradycjami? To idealna okazja, ponieważ rozpoczynamy rekrutację na stanowisko pracy:

Stanowisko: Specjalista ds zamówień

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne).
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale produkcyjnym.
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności negocjacji.
  • Samodzielność, dyspozycyjność, dobra organizacja miejsca pracy.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie ofert cenowych, doradztwo  i kontakt z klientem.
  • Kompleksowa koordynacja łańcucha zamówień. (Od dostawców po klienta końcowego)
  • realizacja  zakupów i weryfikowanie dokumentacji zakupowej pod przygotowane  zamówienia.
  • Kontrola i optymalizacja kosztów zakupowych materiałów do produkcji.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami.
  • Czuwanie nad terminowością dostaw w całym procesie realizowanego zamówienia.
  • Informowanie Klientów o terminach dostaw zamówionych produktów.
  • Monitorowanie jakości  współpracy z dostawcami i kooperantami.
  • Współpraca z działem produkcji i działem projektantów  w trakcie procesu produkcyjnego danego zlecenia.
  • Czuwanie nad procesem jakości i wdrażaniem rozwiązań.

Co oferujemy na stanowisku pracy?

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Siedziba główna: Royal-Star, ul. Drogowców 7. 39-200 Dębica

Miejsce wykonywania pracy: Dębica / Mielec

Prześlij do nas swoje CV na adres: praca@royal-star.pl z dopiskiem stanowiska pracy.

*Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Wysyłając do nas CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Royal-Star moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

dodano:2019-01-08 | Wracaj