Aktualności

Oferta pracy: Junior Account Manager (młodszy specjalista do spraw pozyskiwania klientów)

Junior Account Manager

(młodszy specjalista do spraw pozyskiwania klientów)

Chętnie zobaczymy Cię w naszym zespole jeśli posiadasz:

  1. Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku pracy, w dziale marketingu lub  sprzedaży.
  2. Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  3. Zmysł artystyczny, kreatywność, samodzielność, działanie pod presją czasu,
  4. Szeroko rozwinięte umiejętności interpersonalne, sztuka negocjacji, asertywność.
  5. Znajomość panujących trendów i zagadnień marketingowych.
  6. Umiejętność nawiązywania i podtrzymania kontaktów z klientami.
  7. Intuicja i biegłość w poruszaniu się po aplikacjach i portalach branżowych.

 Jakie obowiązki czekają Cię na stanowisku?

  1. Aktywne  poszukiwanie i  pozyskiwanie nowych klientów biznesowych,
  2. Odpowiedzialność i kontrola procesu współpracy z klientem (koordynacja zleceń).
  3. Poszukiwanie nowych zleceń i projektów na rynku  w branży produkcyjnej i lotniczej,
  4. Aktywna sprzedaż i promowanie usług firmy.
  5. Aktywne wdrażanie bieżących działań marketingowych,  wspierających promocję i budowanie wizerunku firmy (branża lotnicza, branża produkcyjna)
  6. Współtworzenie i wdrażanie  kampanii reklamowych dla produktów i usług firmy,
  7. Udział w targach, eventach i wystawach branżowych,
  8. Ścisła współpraca z działem marketingu i poszczególnymi działami firmy.
  9. Współpraca z zewnętrznymi dostawcami i partnerami.
  10. Wdrażanie i koordynacja krótko i długoterminowych planów marketingowo-sprzedażowych.
  11. Budowanie długotrwałych relacji z partnerami biznesowymi,
  12. Badanie i analizowanie efektywności prowadzonych działań,

Co oferujemy?

  •  Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  •  Przyjazną atmosferę oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Siedziba główna: Royal-Star, ul. Drogowców 7. 39-200 Dębica

Miejsce wykonywania pracy: Mielec / Dębica

Prześlij do nas swoje CV na adres: praca@royal-star.pl z dopiskiem stanowiska pracy.

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej:  www-royal-star.pl oraz www.royalstaraero.pl

*Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

dodano:2021-04-15 | Wracaj