Informacje ogólne

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Royal–Star jest firmą funkcjonującą od 1995r. Duże zapotrzebowanie na nasze wyroby spowodowało, że w krótkim czasie działalności firmy rozprzestrzeniła się w kraju i za granicą. Nasi projektanci przygotowują dla Państwa ofertę dokładnie odpowiadającą wymaganiom technologicznym, materiałowym, eksploatacyjnym i ekomicznym. 

Oferujemy naszym Klientom atrakcyjny szereg usług, korzystając przy tym z szerokiej wiedzy na temat rynku lotniczego i głębokiemu zrozumieniu technicznych potrzeb naszych odbiorców. Zajmujemy się produkcją części i elementów dla branży lotniczej oraz do silników: obudowy, tłoczniki, wykrojniki, matryce do form, przyrządy obróbcze, przyrządy pomiarowe, przyrządy montażowe. Produkcja części i komponentów lotniczych odbywa się za pomocą nowoczesnego parku maszynowego, wg wymagań zawartych w instrukcjach i przy zatwierdzonych procesach technologicznych, przy wykorzystaniu różnego rodzaju materiałów. 

Oferta Royal Star obejmuje również produkcję urządzeń do chłodnictwa, agregatów chłodniczych, nietypowych urządzeń pod indywidualne zapotrzebowanie klienta i  budowli lekkich.

Współpracujemy z wieloma znanymi firmami krajowymi i zagranicznymi, co pozwala na dobór wysokiej jakości materiałów do produkcji naszych urządzeń. Elastyczność i innowacyjność produkcji umożliwia realizowanie w krótkim terminie zamówionych urządzeń, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Dzięki wykwalifikowanej kadrze projektantów zapewniamy fachowe doradztwo techniczne w zakresie oferowanych urządzeń, jak również kompleksowe rozwiązania na bazie opracowanych przez nas projektów technicznych.

Wszystkie prace wykonywane są przez przeszkolonych oraz doświadczonych pracowników, na najwyższej klasy urządzeniach gwarantujących uzyskanie produktów najwyższej jakości.