Praca w Royal-Star

Firma Royal-Star z siedzibą w Dębicy, w związku  z prężnie rozwijającą się działalnością w  branży produkcyjnej, rozpoczyna rekrutację na następujące stanowisko pracy:

TECHNOLOG

Chętnie zobaczymy Cię w naszym zespole jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe techniczne (inż. mechanik) dopuszczalne średnie techniczne,
  • Posiadasz  doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • Posiadasz bardzo dobrą znajomość technologii obróbki skrawaniem: tradycyjne, CNC,
  • Bardzo dobrze znasz oprogramowanie CAD do tworzenia rysunków i dokumentacji  produkcyjnej
    • Mile widziana znajomość CAD 3D : NX12
  • Potrafisz poprawnie  czytać  rysunki techniczne
  • Potrafisz biegle obsługiwać  komputer i środowisko Microsoft Office,
  • Cechujesz się komunikatywnością dokładnością, wnikliwością i  skrupulatnością
  • Cechujesz się  zdolnościami organizacyjnymi i samodzielnym zaangażowaniem w powierzone prace i zadania.

Jakie obowiązki czekają Cię na stanowisku?

  • Samodzielne opracowywanie  technologii produkcji  nowych detali wykonywanych na obrabiarkach CNC i tradycyjnych.
  • Analiza i weryfikacja dokumentacji technicznej pod względem możliwości i kosztów wykonania
  • Monitorowanie technologii oraz racjonalnej gospodarki materiałami i surowcami wykorzystywanymi w produkcji.
  • Opracowywanie dokumentacji technologicznej
  • optymalizacja cykli obróbkowych i kontrola procesów technologicznych.
  • Przygotowanie elementów do etapu produkcyjnego.
  • zapewnienie najniższego kosztu obróbki detali przy zachowaniu wymagań jakości
  • sugerowanie zmian technologicznych  detalu umożliwiających obniżenie kosztu produkcji
  • proponowanie nowych metod obróbki ( narzędzia specjalne, oprzyrządowanie, maszyny)
  • współpraca z działem konstrukcji oprzyrządowania

Co oferujemy?

  •  Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole
  •  Przyjazną atmosferę oraz możliwość rozwoju zawodowego.

Siedziba główna: Royal-Star, ul. Drogowców 7. 39-200 Dębica

Miejsce wykonywania pracy: Mielec / Dębica

Prześlij do nas swoje CV na adres: praca@royal-star.pl z dopiskiem stanowiska pracy.

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej:  www.royalstaraero.pl/praca

*Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami

Wysyłając do nas CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Royal-Star moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Kim jesteśmy?

Royal-Star to prężnie rozwijająca się firma, związana z działalnością lotniczą i produkcyjną. Pragniesz rozwijać doświadczenie zawodowe w renomowanej firmie z tradycjami? To idealna okazja, ponieważ rozpoczynamy rekrutację na stanowisko pracy:

Stanowisko: Specjalista ds zamówień

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (ekonomiczne).
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w dziale produkcyjnym.
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności negocjacji.
  • Samodzielność, dyspozycyjność, dobra organizacja miejsca pracy.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie ofert cenowych, doradztwo  i kontakt z klientem.
  • Kompleksowa koordynacja łańcucha zamówień. (Od dostawców po klienta końcowego)
  • realizacja  zakupów i weryfikowanie dokumentacji zakupowej pod przygotowane  zamówienia.
  • Kontrola i optymalizacja kosztów zakupowych materiałów do produkcji.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych z dostawcami.
  • Czuwanie nad terminowością dostaw w całym procesie realizowanego zamówienia.
  • Informowanie Klientów o terminach dostaw zamówionych produktów.
  • Monitorowanie jakości  współpracy z dostawcami i kooperantami.
  • Współpraca z działem produkcji i działem projektantów  w trakcie procesu produkcyjnego danego zlecenia.
  • Czuwanie nad procesem jakości i wdrażaniem rozwiązań.

Co oferujemy na stanowisku pracy?

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

Miejsce wykonywania pracy: Dębica / Mielec

Pomocnik produkcyjny / Pracownik produkcyjny do przyuczenia

Firma Royal-Star z siedzibą w Dębicy, w związku  z prężnie rozwijającą się działalnością w  branży lotniczej,  rozpoczyna rekrutację na następujące stanowiska pracy:

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum techniczne lub zawodowe (osoba do przyuczenia się)
  • Umiejętności manualne przy realizowaniu planów produkcyjnych,
  • Mile widziana umiejętność obsługi maszyn produkcyjnych ( np. urządzenie do piaskowania)
  • Mile widziane osoby wykazujące chęć podjęcia pracy i przyuczenia się na stanowisku pracownika produkcyjnego, a w dalszym etapie jako operator maszyny obróbki skrawaniem.
  • Zmysł techniczny, łatwość w przyswajaniu wiedzy technicznej.

Jakie zadanie czekają Cię na stanowisku?

  • Realizowanie powierzonych  planów produkcyjnych na podstawie dziennych planów pracy,
  • Dbałość o sprawny stan techniczny narzędzi i maszyn,
  • Dbałość i porządek na stanowisku pracy.
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • Zdobywanie doświadczenia w wykonywanym zawodzie,

  • Ciekawą i odpowiedzialną pracę z doświadczonym  personelem,
  • możliwość nauki i zdobycia fachowej wiedzy
  • nabycie doświadczenia  i możliwość rozwoju zawodowego w tym również zdobycia  odpowiednich uprawnień.

Prześlij do nas swoje CV na adres: praca@royal-star.pl z dopiskiem stanowiska pracy.

Więcej ofert pracy na naszej stronie internetowej:  www.royal-star.pl

Inżynier Obróbki Skrawaniem

Inżynier Obróbki SkrawaniemOferta pracy: Inżynier Obróbki Skrawaniem

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne

  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego

  • Bardzo dobra znajomość technologii obróbki skrawaniem: tradycyjne, CNC,

  • Umiejętność wykorzystania oprogramowania CAD do tworzenia rysunków i dokumentacji produkcyjnej

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Opracowanie dokumentacji technologicznej

  • Opracowanie kalkulacji i wycen detali do obróbki

  • Normowanie procesu technologicznego oraz nadzór nad realizacją

  • Wsparcie technologiczne dla pracowników

  • Programowanie CAD/CAM

  • Dobór narzędzi i oprzyrządowania technologicznego

  • Optymalizacja procesu produkcji i wykorzystanych zasobów firmy

  • Wdrażanie nowych wyrobów i procesów

  • Przyjazną atmosferę pracy

Rozwijaj doświadczenie pod skrzydłami renomowanej firmy lotniczej Royal-Star. Zatroszczymy się o rozwój Twojej kariery lotniczej.